ЈКП ГРАДСКО ГРОБЉЕ

доо БИЈЕЉИНА

Распоред сахрана

Радомир (Трифко) Петровић рођен 15.04.1941 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 14:00 часова


Живка (Јован) Тодоровић рођен 15.03.1928 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Тодоровић рођен 14.08.1945 преминуо 12.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 13:00 часова


Војна (Мирко) Врачевић рођен 13.02.1932 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 12:00 часова


Илинка (Михајло) Пелемиш рођен 21.07.1934 преминуо 10.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Самоило (Никола) Сарафијан рођен 19.01.1936 преминуо 09.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Зорка (Радоја) Танасић рођен 25.04.1937 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 16:00 часова


Весна (Крсто) Павловић рођен 01.01.1938 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 14:00 часова


Јованка (Илија) Васић рођен 18.03.1925 преминуо 31.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 14:00 часова


Симана (Милинко) Пајкић рођен 01.10.1929 преминуо 01.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 13:00 часова


Нада (Сретен) Остојић рођен 01.01.1946 преминуо 30.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.02.2018 u 13:00 часова


Слободанка (Велимир) Јањић рођен 20.09.1941 преминуо 29.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.01.2018 u 13:00 часова


Ђукица (Милутин) Сантрач рођен 06.05.1963 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Јово) Савић рођен 19.05.1927 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Зорица (Боро) Лукић рођен 09.08.1950 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Лазар (Ристо) Тривунић рођен 14.04.1938 преминуо 26.01.1938. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 27.01.2018 u 14:00 часова


Живорад (Милан) Милановић рођен 29.08.1938 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 15:00 часова


Јованка (Мићо) Шобот рођен 12.07.1934 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Крсто) Милица рођен 29.01.1925 преминуо 08.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.01.2018 u 13:00 часова


Блашко (Саво) Бјелица рођен 07.04.1935 преминуо 16.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.01.2018 u 13:00 часова


Борислав (Љубо) Реметић рођен 19.12.1956 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 14:00 часова


Ранко (Бранко) Филиповић рођен 01.09.1950 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 13:00 часова


Душанка (Душан) Душанка рођен 07.05.1939 преминуо 11.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 13.01.2018 u 13:00 часова


Димитрија (Милован) Танић рођен 25.03.1958 преминуо 31.12.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Огњен) Карача рођен 10.12.2017 преминуо 03.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница, полагање урне дана 11.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Чедомир) Ђукић рођен 30.05.1949 преминуо 05.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.01.2018 u 13:00 часова


Вукомановић (Илија) Драгомир рођен 26.08.1936 преминуо 03.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 04.01.2018 u 13:00 часова


Недо (Ђорђе) Гњатић рођен 06.01.1940 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Милена (Јово) Пољаковић рођен 06.12.1935 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Страхиња (Илија) Попић рођен 20.11.1951 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 13:00 часова


Миленко (Милан) Токановић рођен 26.04.1964 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 12:00 часова


Васић ( Милош ) Кева рођен 03.09.1955 преминуо 26.12.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска- - испред породичне куће дана 27.12.2017 u 13:00 часова


Копривица (Јовица) Драган рођен 23.07.1959 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.12.2017 u 13:00 часова


Симеуновић (Благоје) Јевто рођен 11.07.1939 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.12.2017 u 12:00 часова


Велимир (Живко) Божић рођен 06.02.1948 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом гробљу Патковача -Ћипировине- опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.12.2017 u 13:00 часова


Драго ( Здравко ) Вуковић рођен 29.10.1940 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 19.12.2017 u 14:00 часова


Недељко ( Јован ) Петровић рођен 01.06.1930 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Аница ( Радо ) Марјановић рођен 08.10.1939 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Даринка (Томо) Станојевић рођен 24.02.1934 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.12.2017 u 13:00 часова


Реља ( Војислав ) Кртолина рођен 02.07.1942 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 16.12.2017 u 13:00 часова


Мика ( Алекса ) Марковић рођен 05.02.1952 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 15.12.2017 u 12:30 часова


Новка ( Ново ) Јовичевић рођен 15.03.1942 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, опјело из капеле. дана 14.12.2017 u 13:00 часова


Љиљана ( Коста ) Мирковић рођен 08.11.1966 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.12.2017 u 13:00 часова


Цвијетко (Цвијан) Димитрић рођен 22.06.1949 преминуо 10.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.12.2017 u 13:00 часова


Милена (Сретен) Пантић рођен 30.04.1938 преминуо 09.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле -опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.12.2017 u 12:00 часова


Милисав (Мирко) Рајко рођен 28.11.1939 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 08.12.2017 u 13:00 часова


Гајић (Раденко) Ратомир рођен 24.10.1941 преминуо 05.12.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.12.2017 u 14:00 часова


Лугоњић (Милан) Милан рођен 20.03.1946 преминуо 04.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 05.12.2017 u 13:00 часова


Павловић ( Милош) Неђо рођен 26.03.1960 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Саво (Ђоко) Јовић рођен 27.06.1937 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле, опијело ће се одржати испред породичне куће. дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Васић (Цвијетин) Зорка рођен 01.01.1923 преминуо 28.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.11.2017 u 12:00 часова


Радовановић (Ђорђо) Стево рођен 01.12.1944 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Ристановић ( Стево) Јово рођен 17.03.1940 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Перић (Спасоје) Илинка рођен 01.01.1944 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 25.11.2017 u 15:00 часова


Пантелић (Љубомир) Чедо рођен 18.05.1949 преминуо 22.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.11.2017 u 14:00 часова


Симеуновић (Станко) Стеван рођен 23.08.1929 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 24.11.2017 u 13:00 часова


Петра ( Милован ) Дедић рођен 10.10.1933 преминуо 21.11.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 23.11.2017 u 13:00 часова


Ратко (Остоја) Остојић рођен 12.10.1941 преминуо 20.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.11.2017 u 13:00 часова


Лукић (Ристо ) Милорад рођен 27.02.1934 преминуо 16.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Стјепановић (Димитрије) Петар рођен 31.10.1946 преминуо 15.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Гајић (Перо) Невенка рођен 21.09.1936 преминуо 14.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.11.2017 u 12:30 часова


Зековић (Новица ) Жељко рођен 06.03.1961 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ристић (Драго) Славица рођен 19.04.1967 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ђумић (Никола) Мирко рођен 28.01.1940 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Тојић ((Ненад) Сретен рођен 09.02.1948 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 12.11.2017 u 13:00 часова


Јањић ( Гајо) Жарко рођен 28.06.1939 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Ђерић (Коста) Стамена рођен 24.05.1928 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Савић (Рајко) Даринка рођен 01.04.1958 преминуо 04.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 12:00 часова


Делић( Милан) Бранко рођен 10.08.1957 преминуо 01.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 02.11.2017 u 12:00 часова


Видаковић (Мира) Петар рођен 18.10.1957 преминуо 29.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.11.2017 u 14:00 часова


Стојановић (Недељко) Јела рођен 15.08.1954 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 01.11.2017 u 13:00 часова


Петровић (Милан) Владо рођен 01.01.1945 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.10.2017 u 13:00 часова


Шурлан (Воислав) Томислав рођен 10.03.1939 преминуо 28.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.10.2017 u 13:00 часова


Видичевић (Миладин) Бошко рођен 07.01.1940 преминуо 27.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.10.2017 u 14:00 часова


Врућан (Ристо) Милка рођен 19.01.1936 преминуо 25.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 27.10.2017 u 13:00 часова


Ивановић (Бошко ) Ристо рођен 19.10.1944 преминуо 24.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.10.2017 u 13:00 часова


Бошњаковић (Душан) Милојка рођен 01.01.1947 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.10.2017 u 13:00 часова


Јованка (Васкрсија) Бајић рођен 04.04.1940 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 23.10.2017 u 13:00 часова


Гусак (Војислав ) Ранка рођен 08.05.1960 преминуо 18.10.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле. дана 19.10.2017 u 13:00 часова


Гајић (Ђуро ) Богдан рођен 08.01.1934 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Боснић (Стеван ) Јела рођен 01.04.1940 преминуо 17.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Перић ( Петар ) Софија рођен 13.05.1973 преминуо 16.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 13:00 часова


Цвија ( Ристо ) Вујановић рођен 15.08.1937 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2017 u 13:00 часова


Василија ( Васо ) Цвијетиновић рођен 08.11.1931 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити од куће. дана 16.10.2017 u 13:00 часова


Ашћерић ( Мило ) Љубица рођен 14.08.1957 преминуо 11.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.10.2017 u 13:00 часова


Марић ( Јово ) Драгутин рођен 14.03.1929 преминуо 22.02.1974. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле - опјела нема, ексхумација из Високог дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Ђелмић ( Перо ) Милица рођен 28.06.1936 преминуо 10.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Томић ( Коста ) Вида рођен 13.06.1939 преминуо 09.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 14:00 часова


Шатара (Милан ) Зора рођен 10.10.1938 преминуо 08.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 13:00 часова


Ђошановић (Ђорђе ) Ранко рођен 02.07.1959 преминуо 06.10.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Дивка ( Вељко ) Марковић рођен 04.10.1954 преминуо 08.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Митровић ( Давид ) Богдан рођен 23.11.1950 преминуо 05.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.10.2017 u 14:00 часова


Гогић ( Васо ) Владислав рођен 21.11.1938 преминуо 14.09.1991. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.10.2017 u 15:00 часова


Максимовић ( Ђука ) Емилија рођен 01.04.1931 преминуо 04.10.1931. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 05.10.2017 u 13:00 часова


Адамовић (Војин) Радосава рођен 09.11.1927 преминуо 01.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 02.10.2017 u 14:00 часова


Кнежевић ( Стево ) Данило рођен 14.08.1932 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 15:00 часова


јајчанин ( Миленко ) Милорад рођен 10.09.1943 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 14:00 часова


Матић ( Здравко ) Милица рођен 06.08.1953 преминуо 29.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 13:00 часова


Илић ( Радо ) Нада рођен 19.10.1697 преминуо 26.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 14:00 часова


Млађеновић (Остоја ) Роса рођен 31.05.1944 преминуо 27.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 13:00 часова


Лазаревић (Ђуро) Рајка рођен 24.10.1936 преминуо 23.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.09.2017 u 14:00 часова


Саво (Марко) Крајишник рођен 28.07.1947 преминуо 15.09.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.09.2017 u 14:30 часова


Даринка ( Славко ) Законовић рођен 24.05.1948 преминуо 17.09.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 18.09.2017 u 14:00 часова


Илић (Данило) Петра рођен 27.03.1934 преминуо 07.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница опјело ће се обавити у капели дана 09.09.2017 u 14:00 часова


Даница Барош рођен 10.09.1939 преминуо 03.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.09.2017 u 12:00 часова


Ненадић (Митар) Ђука рођен 08.12.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Голић (Петар)Јован рођен 31.05.1961 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Слободанка ( Радош) Милић рођен 10.01.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине - Патковача. дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Мирковић (Божо) Недељко рођен 25.05.1950 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине-Патковача опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.08.2017 u 13:00 часова


Љупко (Симо) Милутиновић рођен 07.05.1966 преминуо 28.08.2017. Сахрана ће се одржати на гробљу патковача-ћипировине-опијело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.08.2017 u 16:00 часова


Ђокић (Воислав) Бошко рођен 04.05.1944 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 29.08.2017 u 13:00 часова


Томаш (Никола) Милојка рођен 01.10.1956 преминуо 26.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.08.2017 u 13:00 часова


Зора (Марко) Малешевић рођен 21.12.1951 преминуо 25.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опијело ће се обавити у капели цркве у Великој Обарској дана 26.08.2017 u 14:00 часова


Серафим (Пантелија) Петровић рођен 15.10.1927 преминуо 22.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 13:00 часова


Миленко (Витомир) Томић рођен 20.05.1965 преминуо 19.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 12:30 часова


Невенка (Саво) Савић рођен 07.06.1953 преминуо 20.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 21.08.2017 u 12:00 часова


Владимир (Ристо) Павловић рођен 14.07.1934 преминуо 09.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.08.2017 u 13:00 часова


Чолић ( Никола ) Плема рођен 26.06.1938 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.08.2017 u 14:00 часова


Ковачевић ( Јово ) Милојка рођен 10.10.1930 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 17.08.2017 u 13:00 часова


Борисав (Мирко) Мајдов рођен 13.08.1946 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Томка (Јаков) Стевић рођен 20.03.1934 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Синиша (Душан) Симеуновић рођен 23.03.1988 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 12.08.2017 u 13:00 часова


Анђелко (Мирко) Мајиновић рођен 02.09.1961 преминуо 25.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.08.2017 u 12:00 часова


Славко (Алекса) Видачак рођен 15.04.1949 преминуо 17.05.1989. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-ексхумација из Зенице дана 11.08.2017 u 11:00 часова


Војводић ( Лука ) Љепосава рођен 04.02.1927 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 08.08.2017 u 13:00 часова


Мирјана ( Рајко ) Милић рођен 14.01.1947 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Миле (Милан) Љубинац рођен 20.10.1948 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Ивана ( Драгомир ) Пантић рођен 03.07.1935 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 12:00 часова


Златко ( Страшимир ) Ранђеловић рођен 19.08.1952 преминуо 01.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Андрија ( Јован ) Радовановић рођен 05.03.1954 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Синиша ( Милорад ) Вељић рођен 05.08.1971 преминуо 28.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Мијат (Никола) Килибарда рођен 01.01.1917 преминуо 22.04.1990. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Обрен (Никола) Килибарда рођен 27.02.1923 преминуо 20.11.1995. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Јока (Ристо) Килибарда рођен 01.01.1885 преминуо 10.04.1962. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Вишња (Звонко) Радић рођен 25.10.1951 преминуо 30.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.07.2017 u 16:00 часова


Стеван (Лазар) Тошановић рођен 02.04.1932 преминуо 27.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.07.2017 u 15:00 часова


Љубомир ( Јован ) Матић рођен 15.04.1940 преминуо 24.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 25.07.2017 u 15:00 часова


Славко ( Тодор ) Шавија рођен 11.08.1921 преминуо 03.11.1983. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Високог. дана 25.07.2017 u 14:00 часова


Цвијетко (Милан) Томић рођен 04.01.1949 преминуо 21.07.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 22.07.2017 u 15:00 часова


Сретко ( Илија ) Рашковић рођен 15.11.1950 преминуо 18.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Стеван ( Добривоје ) Пантелић рођен 26.03.1945 преминуо 19.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Ђорђије ( Благоје) Симеуновић рођен 05.05.1936 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.07.2017 u 14:00 часова


Жарко ( Милорад ) Маринковић рођен 14.04.1988 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 17.07.2017 u 16:00 часова


Мићо ( Илија) Бабуновић рођен 29.03.1944 преминуо 15.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.07.2017 u 13:00 часова


Жико (Илија) Николић рођен 16.06.1946 преминуо 13.07.2017. Сахрана ће се одржати на на новом градском гробљу хасе-бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 14.07.2017 u 15:00 часова


Петар ( Ђорђо ) Милић рођен 08.01.1946 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.07.2017 u 16:00 часова


Богољуб ( Бранко ) Крсмановић рођен 19.07.1944 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 13.07.2017 u 13:00 часова


Божидар ( Љубо ) Кићић рођен 06.01.1939 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 12.07.2017 u 14:00 часова


Цвија ( Стево ) Пајић рођен 30.05.1942 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.07.2017 u 13:00 часова


Љубица ( Јово ) Јањић рођен 22.07.1962 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 07.07.2017 u 16:00 часова


Милојка ( Јован ) Демоњић рођен 25.01.1934 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 07.07.2017 u 13:00 часова


Миладин ( Стојан ) Јовановић рођен 13.01.1951 преминуо 02.07.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 06.07.2017 u 15:00 часова


Никола ( Јово) Гушић рођен 02.10.1927 преминуо 04.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.07.2017 u 13:00 часова


Љубоје ( Лазар ) Лукић рођен 13.05.1962 преминуо 28.06.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу у Великој Обарској. дана 30.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав ( Станиша ) Зоран рођен 06.11.1956 преминуо 27.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 28.06.2017 u 15:00 часова


Баста ( Симо) Милан рођен 19.06.1933 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.06.2017 u 15:00 часова


Шућур (Спасоје) Милош рођен 25.05.1929 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 27.06.2017 u 13:00 часова


Деспотовић (Стојан) Јованка рођен 22.06.1932 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 15:00 часова


Брајић ( Драгутина) Војислав рођен 25.10.1937 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 14:00 часова


Јовановић ( Илија ) Мара рођен 14.02.1950 преминуо 23.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав (Славко) Пантелић рођен 17.06.1938 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 19.06.2017 u 15:00 часова


Саво (Митар) Давидовић рођен 17.08.1933 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Зоран (Ненад) Трифковић рођен 10.11.1978 преминуо 14.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Перса (Богдан) Сладојевић рођен 17.04.1926 преминуо 17.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.06.2017 u 13:00 часова


Милојка (Симо) Лалић рођен 12.10.1939 преминуо 17.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.06.2017 u 14:00 часова


Драго ( Богдан ) Ковачевић рођен 19.10.1952 преминуо 13.06.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 15.06.2017 u 14:00 часова


Стојан (Недељко) Савић рођен 25.11.1935 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 14.06.2017 u 12:00 часова


Петар (Лука) Перић рођен 12.06.1939 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 12.06.2017 u 14:00 часова


Драгана (Симеун) Лејић рођен 28.01.1977 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 12.06.2017 u 13:00 часова


Драгица (Милисав) Вуковић рођен 19.09.1953 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.06.2017 u 13:00 часова


Остоја (Митар) Баковић рођен 16.03.1930 преминуо 30.01.1999. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-Ексхумација из Зворника дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Даница (Максим) Баковић рођен 17.02.1930 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Нада (Јован) Лукић рођен 28.05.1937 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Ненад (Цвијетин) Спасојевић рођен 26.05.1963 преминуо 08.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 09.06.2017 u 15:00 часова


Момчило (Гојко) Драганић рођен 12.08.1937 преминуо 07.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.06.2017 u 13:00 часова


Смиља (Петар) Лугоња рођен 08.01.1958 преминуо 05.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.06.2017 u 14:00 часова


Сара ( Дико ) Љубојевић рођен 11.06.1952 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 06.06.2017 u 13:00 часова


Милена (Грујо) Билинац рођен 14.11.1960 преминуо 04.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.06.2017 u 15:00 часова


Цвија (Илија) Влачић рођен 21.04.1936 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 04.06.2017 u 14:00 часова


Пантелис ( Андреас ) Вардакас рођен 06.12.1959 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 04.06.2017 u 12:00 часова


Веселенка ( Мићо ) Пејановић рођен 30.03.1943 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 02.06.2017 u 15:00 часова


Љубко (Душан) Ристић рођен 11.02.1927 преминуо 30.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 31.05.2017 u 14:00 часова


Здравко ( Стојан ) Видић рођен 26.04.1950 преминуо 28.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 29.05.2017 u 15:00 часова


Бојка ( Цвико ) Симеуновић рођен 27.02.1939 преминуо 24.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 26.05.2017 u 13:00 часова


Милан (Љубо) Пиљановић рођен 27.04.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 22.05.2017 u 15:00 часова


Невенка (Михајло) Гајић рођен 10.05.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.05.2017 u 13:00 часова


Јаков (Крсто) Ступар рођен 16.02.1966 преминуо 22.09.2016. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница -Ексхумација из Љубовије (Р. Србија) дана 19.05.2017 u 13:00 часова


Бојан (Цвијетин) Ђокић рођен 18.01.1976 преминуо 17.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 18.05.2017 u 13:00 часова


Сретен (Никола) Вуковић рођен 01.11.1964 преминуо 14.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 16.05.2017 u 16:00 часова


Љубомир (Давид) Теофиловић рођен 06.04.1957 преминуо 13.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 15.05.2017 u 13:00 часова


Илинка ( Цвијетин ) Смиљанић рођен 27.07.1930 преминуо 10.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 13.05.2017 u 13:00 часова


Милинко ( Костадин ) Цвјетковић рођен 03.02.1926 преминуо 09.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 11.05.2017 u 15:00 часова


Даница ( Станко ) Савић рођен 01.09.1930 преминуо 06.11.1985. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Тузле. дана 11.05.2017 u 10:30 часова


Антић ( Ђоко ) Чедомир рођен 20.09.1947 преминуо 03.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 10.05.2017 u 13:00 часова


Чавић ( Анђелко ) Стојко рођен 19.12.1944 преминуо 07.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Благоје ) Душан рођен 08.10.1940 преминуо 06.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Петровић ( Жарко ) Радивоје рођен 17.11.1934 преминуо 05.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 07.05.2017 u 13:00 часова


Здравко (Јово) Дакић рођен 20.03.1936 преминуо 01.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 03.05.2017 u 14:00 часова


Драгиња (Перо) Ковач рођен 20.04.1929 преминуо 30.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 02.05.2017 u 15:00 часова


Петровић ( Ђоко) Василија рођен 24.02.1929 преминуо 27.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 28.04.2017 u 14:00 часова


Василија ( Млађен ) Чампара рођен 01.04.1950 преминуо 26.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Млађен (Симо) Јошић рођен 17.04.1941 преминуо 25.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Загорка (Ђорђо) Илић рођен 14.08.1938 преминуо 22.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 26.04.2017 u 13:00 часова


Вуко ( Милорад ) Тубић рођен 01.06.1939 преминуо 18.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 20.04.2017 u 13:00 часова


Радивојевић ( Јеврем ) Ненад рођен 13.05.1948 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 18.04.2017 u 14:00 часова


Душан (Павле) Пејић рођен 15.06.1926 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Душан (Недељко) Чавић рођен 09.01.1953 преминуо 15.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Петар ( Владимир ) Продановић рођен 25.02.1951 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 14:00 часова


Рајко ( Станоје ) Обрадовић рођен 18.08.1950 преминуо 12.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 13:00 часова


Миломир ( Живојин ) Јовановић рођен 04.07.1963 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 13.04.2017 u 14:00 часова


Спасоја ( Бошко ) Пртвар рођен 19.05.1947 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.04.2017 u 14:00 часова


Петра ( Лука ) Јанковић рођен 18.12.1925 преминуо 08.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.04.2017 u 13:00 часова


Милица ( Ђорђе ) Керановић рођен 03.11.1935 преминуо 07.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 08.04.2017 u 14:00 часова


Бранислав (Саво) Јовић рођен 06.01.1966 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 06.04.2017 u 13:00 часова


Цвија (Марко) Џувић рођен 24.03.1937 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 06.04.2017 u 12:00 часова


Драгица ( Милинко ) Чубрило рођен 19.05.1951 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 05.04.2017 u 15:00 часова


Вељко ( Јанко ) Стевановић рођен 07.09.1962 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 15:00 часова


Јованка ( Љубо ) Зељкић рођен 07.04.1930 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 13:00 часова


Стана (Којо) Максимовић рођен 11.08.1933 преминуо 30.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 01.04.2017 u 13:00 часова


Стефанка (Богдан) Павловић рођен 13.08.1930 преминуо 30.11.1994. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле -Ексхумација са гробља Влаково (из Сарајева) дана 31.03.2017 u 12:00 часова


Божица ( Саво ) Стокић рођен 25.08.1951 преминуо 27.03.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Мила (Ристо) Бодо рођен 01.06.1967 преминуо 28.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Јово ) Славојка рођен 21.03.1937 преминуо 25.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.03.2017 u 14:00 часова


Ђокић ( Петар ) Ђорђија рођен 13.02.1928 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 25.03.2017 u 13:00 часова


Мара ( Митар ) Радовановић рођен 14.09.1928 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 24.03.2017 u 14:00 часова


Миладин (Марко) Дугоњић рођен 26.10.1932 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 24.03.2017 u 13:00 часова


Рајко ( Јово ) Мичић рођен 27.03.1936 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 23.03.2017 u 13:00 часова


Ђуро ( Саво ) Цвјетиновић рођен 22.01.1931 преминуо 19.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 22.03.2017 u 14:00 часова


Пелка ( Митар ) Ивковић рођен 03.07.1935 преминуо 18.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 20.03.2017 u 13:00 часова


Мумало (Милан ) Драгомир рођен 28.04.1949 преминуо 26.12.1995. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 18.03.2017 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Калајџић рођен 08.04.1939 преминуо 15.03.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 17.03.2017 u 14:00 часова


Керкез ( Раде ) Радојка рођен 16.04.1932 преминуо 15.03.1917. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 17.03.2017 u 13:00 часова


Бранко (Јован) Ристић рођен 09.03.1959 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 16:00 часова


Смиљана (Млађен) Вуковић рођен 20.05.1933 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 15:00 часова


Глиша (Милан) Терзић рођен 05.04.1945 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Светозар (Милан) Милић рођен 11.09.1929 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Даница (Милош) Савић рођен 25.05.1935 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Mилан (Михајло) Галић рођен 07.03.1963 преминуо 24.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Милан (Лазар) Нинчић рођен 01.07.1940 преминуо 20.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 23.02.2017 u 13:00 часова


Јованка (Љубомир) Лалић рођен 25.11.1937 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 15:00 часова


Милорад (Рајо) Кулић рођен 25.09.1944 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 13:00 часова


Зорка (Илија) Цвијан рођен 24.03.1930 преминуо 17.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бијесница дана 19.02.2017 u 16:00 часова


Софија (Владимир) Пејић рођен 07.10.1937 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 19.02.2017 u 15:00 часова


Божо (Крсто) Мандић рођен 12.12.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 19.02.2017 u 13:00 часова


Милорад (Стојан) Боровина рођен 21.07.1932 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Тихомир (Милорад) Слепчевић рођен 08.08.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Александар (Ристо) Ђукић рођен 20.05.1964 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 16.02.2017 u 14:00 часова


Тодор (Гаврило) Кулишић рођен 03.03.1955 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 16.02.2017 u 13:00 часова


Ранко ( Богдан ) Пејић рођен 10.12.1930 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 15.02.2017 u 14:00 часова


Стјепан (Мићо) Драгутиновић рођен 09.01.1927 преминуо 14.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 15.02.2017 u 13:00 часова


Раде (Стево) Томић рођен 18.03.1942 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Спасоје ( Јово) Мићић рођен 08.05.1936 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Пејић ( Алекса ) Гина рођен 18.01.1931 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 13.02.2017 u 14:00 часова


Ранко (Славко) Антонић рођен 09.02.1937 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.02.2017 u 13:00 часова


Јокановић (Рајко ) Милинко рођен 27.01.1961 преминуо 07.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.01.2017 u 13:00 часова


Томислав ( Бошко ) Костић рођен 01.07.1939 преминуо 02.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.04.2014 u 15:00 часова


Роса (Драго) Илић рођен 14.02.1928 преминуо 01.02.2008. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2008 u 15:00 часова


Лукић (Милан) Сретен рођен 15.02.1935 преминуо 27.09.1935. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.09.1935 u 14:00 часова


Драгица ( Саво ) Бошњак рођен 23.09.1927 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.04.1017 u 15:00 часова