ЈКП ГРАДСКО ГРОБЉЕ

доо БИЈЕЉИНА

Распоред сахрана

Милорад (Перо) Станивуковић рођен 21.10.1925 преминуо 15.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 20.07.2019 u 14:00 часова


Роса (Јово) Рађен рођен 04.12.1937 преминуо 14.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 16.07.2019 u 13:00 часова


Ђука (Недељко) Јефтић рођен 17.05.1942 преминуо 13.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 15.07.2019 u 13:00 часова


Милорад (Недо) Тољ рођен 03.11.1932 преминуо 12.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.07.2019 u 15:00 часова


Радивоје (Богдан) Љубојевић рођен 08.07.1949 преминуо 10.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 11.07.2019 u 14:00 часова


Слободан (Радован) Стојановић рођен 17.10.1942 преминуо 10.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 11.07.2019 u 13:00 часова


Радомир (Ненад) Караћ рођен 18.01.1982 преминуо 05.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.07.2019 u 14:00 часова


Младен (Недељко) Марјановић рођен 26.10.1936 преминуо 08.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.07.2019 u 13:00 часова


Давид(Радомир) Гајић рођен 14.10.1939 преминуо 29.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 05.07.2019 u 13:00 часова


Милан (Михајло) Ћорић рођен 24.04.1947 преминуо 03.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.07.2019 u 13:00 часова


Слободан (Јово) Лакић рођен 21.01.1951 преминуо 01.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 02.07.2019 u 15:00 часова


Шаренац рођен 21.06.2019 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 26.06.2019 u 14:00 часова


Љубомир (Михајло) Василић рођен 13.08.1935 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 26.06.2019 u 12:00 часова


Бранко (Лазар) Тодић рођен 05.06.1934 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 25.06.2019 u 14:00 часова


Василија (Цвијетин) Лекић рођен 23.08.1937 преминуо 23.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 25.06.2019 u 13:00 часова


Ненад (Јово) Трифковић рођен 13.05.1943 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 24.06.2019 u 13:00 часова


Јованка (Цвјетин) Гашић рођен 21.10.1941 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.06.2019 u 12:00 часова


Раденко (Јован) Томић рођен 31.05.1956 преминуо 20.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.06.2019 u 15:00 часова


Милан (Богдан) Буха рођен 06.11.1948 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.06.2019 u 14:00 часова


Стојан (Душан) Чордашевић рођен 21.06.1946 преминуо 20.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска. дана 21.06.2019 u 13:00 часова


Милица (Михајло) Тракиловић рођен 24.08.1933 преминуо 18.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.06.2019 u 13:00 часова


Душанка (Недељко) Лекић рођен 07.06.1936 преминуо 17.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 18.06.2019 u 13:00 часова


Милица (Будимир) Тришић рођен 21.10.1968 преминуо 14.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 16.06.2019 u 13:00 часова


Владимир (Живоин) Николић рођен 23.07.1954 преминуо 10.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 13.06.2019 u 14:00 часова


Марица (Стјепан) Жижић рођен 24.08.1935 преминуо 10.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 11.06.2019 u 14:00 часова


Новица (Обрен) Остојић рођен 31.05.1936 преминуо 08.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 10.06.2019 u 14:00 часова


Раденко (Михајло) Митровић рођен 16.09.1952 преминуо 08.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 10.06.2019 u 13:00 часова


Милена (Милан) Глишић рођен 27.01.1936 преминуо 07.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 08.06.2019 u 15:00 часова


Стана (Мирко) Илић рођен 16.08.1948 преминуо 04.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 05.06.2019 u 14:00 часова


Радислав (Цвјетко) Божић рођен 26.07.1937 преминуо 03.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.06.2019 u 13:00 часова


Цвија (Вукашин) Гавриловић рођен 21.04.1951 преминуо 02.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.06.2019 u 14:00 часова


Светозар (Душан) Јоцовић рођен 14.12.1972 преминуо 01.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 04.06.2019 u 13:00 часова


Јованка (Илија) Митровић рођен 16.04.1947 преминуо 02.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 03.06.2019 u 13:00 часова


Стево (Петар) Остојић рођен 07.06.1939 преминуо 01.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.06.2019 u 14:00 часова


Душанка (Ђорђо) Кувач рођен 14.05.1954 преминуо 31.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.06.2019 u 13:00 часова


Иле (Стојан) Ковачић рођен 15.09.1943 преминуо 30.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.06.2019 u 13:00 часова


Мићо (Светозар) Милановић рођен 21.07.1931 преминуо 16.10.2001. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.05.2019 u 13:00 часова


Илија (Аксо) Митровић рођен 12.06.1941 преминуо 28.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.05.2019 u 14:00 часова


Сава (Драго) Чавић рођен 18.09.1944 преминуо 28.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 29.05.2019 u 13:00 часова


Мара (Милан) Марковић рођен 10.02.2019 преминуо 24.05.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 25.05.2019 u 15:00 часова


Ђојо (Лазар) Марић рођен 27.09.1955 преминуо 22.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 25.05.2019 u 13:00 часова


Млађенка (Урош) Милић рођен 11.07.1958 преминуо 16.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 23.05.2019 u 14:00 часова


Милка (Ђојо) Кулић рођен 03.12.1929 преминуо 21.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 23.05.2019 u 13:00 часова


Силвана (Добросав) Мирић рођен 14.01.1971 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 22.05.2019 u 13:00 часова


Перо (Ђука) Марић рођен 28.04.1940 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 22.05.2019 u 13:00 часова


Пантелија (Јован) Поповић рођен 15.06.1939 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 21.05.2019 u 14:00 часова


Стојка (Алекса) Марић рођен 14.11.1938 преминуо 17.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 20.05.2019 u 13:00 часова


Драго (Миринко) Станишић рођен 28.11.1952 преминуо 17.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 18.05.2019 u 14:00 часова


Ана (Константин) Радановић рођен 02.10.1941 преминуо 14.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 16.05.2019 u 13:00 часова


Милан (Јован) Томић рођен 24.10.1935 преминуо 12.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 14.05.2019 u 13:00 часова


Васиљка (Милорад ) Пајић рођен 01.06.1955 преминуо 11.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.05.2019 u 13:00 часова


Бранка (Воислав) Илић рођен 05.09.1961 преминуо 10.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 12.05.2019 u 13:00 часова


Милка (Живан) Живановић рођен 25.04.1936 преминуо 11.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 12.05.2019 u 13:00 часова


Миодраг (Драго) Митровић рођен 17.05.1943 преминуо 09.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 10.05.2019 u 14:00 часова


Вела (Стјепан) Вуковић рођен 13.01.1956 преминуо 08.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 10.05.2019 u 13:00 часова


Владимир (Ристо) Видичевић рођен 14.05.1941 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 09.05.2019 u 14:00 часова


Михајло (Ратибор) Борбар рођен 15.03.1944 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 08.05.2019 u 13:00 часова


Нада (Саво) Маловић рођен 20.07.1961 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 08.05.2019 u 13:00 часова


Загорка (Србо) Ђурић рођен 05.08.1953 преминуо 03.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 06.05.2019 u 14:00 часова


Марица (Ђуро) Голубовић рођен 07.02.1954 преминуо 04.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 05.05.2019 u 13:00 часова


Александар (Тодор) Марковић рођен 09.09.1971 преминуо 02.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 04.05.2019 u 14:00 часова


Здравка (Владо) Станишић рођен 05.10.1959 преминуо 21.09.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 03.05.2019 u 13:00 часова


Станко (Симо) Стојић рођен 18.08.1952 преминуо 30.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 01.05.2019 u 13:00 часова


Љепосава (Мико) Чавић рођен 14.08.1943 преминуо 29.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 01.05.2019 u 13:00 часова


Ружа (Спасоје) Јосиповић рођен 31.03.1938 преминуо 27.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 29.04.2019 u 14:00 часова


Станко (Срећко) Ђокић рођен 28.02.1949 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Драго (Цвјетко) Милановић рођен 25.04.1948 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Здравко (Симо) Станишић рођен 15.08.1950 преминуо 27.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Ангелина (Петар) Антић рођен 15.08.1935 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 29.04.2019 u 12:00 часова


Будимир (Лазар) Пајић рођен 13.10.1939 преминуо 23.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 25.04.2019 u 13:00 часова


Зоран (Славко) Влачић рођен 07.05.1960 преминуо 21.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 24.04.2019 u 13:00 часова


Радивоје (Радомир) Васић рођен 28.02.1941 преминуо 21.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 23.04.2019 u 14:00 часова


Борислав (Драгољуб) Човић рођен 20.07.1938 преминуо 20.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 21.04.2019 u 13:00 часова


Нада (Драгомир) Тодић рођен 13.03.1943 преминуо 18.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 20.04.2019 u 15:00 часова


Нада (Данило) Томић рођен 10.05.1960 преминуо 18.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 19.04.2019 u 13:00 часова


Богдан (Илија) Ђурић рођен 05.10.1933 преминуо 16.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 19.04.2019 u 12:00 часова


Славка (Милован) Деспенић рођен 28.08.1953 преминуо 13.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 17.04.2019 u 13:00 часова


Загорка (Радомир) Тошановић рођен 30.10.1944 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 15.04.2019 u 14:00 часова


Сања (Ђоко) Пантелић рођен 24.12.1976 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 15.04.2019 u 14:00 часова


Невенка (Саво) Лемез рођен 25.08.1938 преминуо 13.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 15.04.2019 u 13:00 часова


Лазар (Саво) Стојановић рођен 17.12.1949 преминуо 11.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 13.04.2019 u 14:00 часова


Драгосава (Ђоко) Јовановић рођен 19.07.1949 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Милица (Милорад) Панић рођен 18.11.1980 преминуо 11.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Босиљка (Андрија) Милановић рођен 04.12.1938 преминуо 09.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Мара (Јово) Марковић рођен 15.04.1945 преминуо 10.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 11.04.2019 u 15:00 часова


Радмила (Блашко) Лучић рођен 01.05.1940 преминуо 08.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 09.04.2019 u 14:00 часова


Цвијан (Влајко) Петковић рођен 11.10.1938 преминуо 07.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 09.04.2019 u 13:00 часова


Зора (Душан) Мишковић рођен 22.08.1948 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 08.04.2019 u 13:00 часова


Милорад (Цвијетин) Стојановић рођен 10.10.1946 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 08.04.2019 u 12:00 часова


Војин (Симо) Золотић рођен 12.02.1955 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 07.04.2019 u 13:00 часова


Дарко (Живан) Шарчевић рођен 28.08.1976 преминуо 05.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 07.04.2019 u 13:00 часова


Захарије (Милан) Јошило рођен 23.04.1932 преминуо 05.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 06.04.2019 u 14:00 часова


Рајко (Славко) Бурсаћ рођен 16.01.1977 преминуо 03.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 05.04.2019 u 14:00 часова


Госпава (Милош) Сејменовић рођен 03.06.1934 преминуо 02.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 04.04.2019 u 13:00 часова


Винка (Саво) Јовановић рођен 15.09.1939 преминуо 01.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 02.04.2019 u 15:00 часова


Цвјетко (Теодор) Симић рођен 07.08.1947 преминуо 29.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 01.04.2019 u 12:00 часова


Ружица (Стојан) Остојић рођен 04.04.1921 преминуо 28.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 29.03.2019 u 13:00 часова


Стана (Здравко) Миловановић рођен 23.03.1952 преминуо 24.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 28.03.2019 u 13:00 часова


Млађенка (Јовица) Драгутиновић рођен 18.02.1933 преминуо 25.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 26.03.2019 u 13:00 часова


Вера (Петар) Стевић рођен 21.06.1945 преминуо 23.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 25.03.2019 u 15:00 часова


Милка (Станко) Пролић рођен 13.02.1948 преминуо 22.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 24.03.2019 u 12:00 часова


Мирко (Ристо) Мркаја рођен 10.02.1935 преминуо 22.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 23.03.2019 u 14:00 часова


Стоја (Рајко) Стојановић рођен 12.01.1935 преминуо 20.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.03.2019 u 13:00 часова


Љиљана (Александар) Одић рођен 21.09.1960 преминуо 21.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.03.2019 u 14:00 часова


Цвија (Гојко) Савић рођен 19.04.1943 преминуо 19.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 21.03.2019 u 13:00 часова


Марко (Љубо) Станишић рођен 11.01.1934 преминуо 19.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 20.03.2019 u 14:00 часова


Анђа (Стојан) Остојић рођен 19.02.1930 преминуо 15.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 16.03.2019 u 14:00 часова


Марко (Лазо) Маловић рођен 29.08.1956 преминуо 14.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 16.03.2019 u 13:00 часова


Јелена (Јово) Петковић рођен 07.06.1954 преминуо 09.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.03.2019 u 13:00 часова


Јагода (Нико) Лекић рођен 22.10.1958 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 13.03.2019 u 13:00 часова


Ружа (Живојин) Ковач рођен 28.10.1946 преминуо 12.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 13.03.2019 u 13:00 часова


Ненад (Драган) Манојловић рођен 16.07.1970 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.03.2019 u 14:00 часова


Владица (Светозар) Лаћарац рођен 09.08.1955 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.03.2019 u 13:00 часова


Мира (Велимир) Јовановић рођен 08.06.1951 преминуо 08.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.03.2019 u 13:00 часова


Нада (Бранко) Мићић рођен 18.03.1954 преминуо 08.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.03.2019 u 13:00 часова


Ана (Гојко) Џинић рођен 14.11.1945 преминуо 07.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.03.2019 u 14:00 часова


Роса (Божидар) Никитовић рођен 16.10.1929 преминуо 05.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 07.03.2019 u 12:00 часова


Ристо (Миливоје) Марјановић рођен 04.09.1927 преминуо 03.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 05.03.2019 u 13:00 часова


Цвијета (Михајло) Гаврић рођен 24.11.1941 преминуо 03.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.03.2019 u 14:00 часова


Петар (Јосип) Лакић рођен 17.06.1936 преминуо 28.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.03.2019 u 13:00 часова


Пајо (Јово) Торомановић рођен 21.03.1933 преминуо 27.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.03.2019 u 13:00 часова


Миленко (Станко) Савковић рођен 21.03.1928 преминуо 28.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 01.03.2019 u 12:00 часова


Лазар (Коста) Јосиповић рођен 19.08.1934 преминуо 26.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 28.02.2019 u 13:00 часова


Симеона (Лука) Купрешак рођен 26.04.1936 преминуо 24.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 14:00 часова


Борислав (Бранко) Гаврић рођен 21.10.1936 преминуо 23.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 13:00 часова


Мара (Љубомир) Вуковић рођен 05.06.1935 преминуо 25.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 13:00 часова


Миладин (Душан) Мићић рођен 02.11.1954 преминуо 22.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 12:00 часова


Јован (Марко) Филиповић рођен 20.03.1935 преминуо 24.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.02.2019 u 13:00 часова


Ненад (Илија) Караћ рођен 22.03.1939 преминуо 21.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.02.2019 u 13:00 часова


Ратко (Симо) Мирковић рођен 14.02.1942 преминуо 21.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 22.02.2019 u 13:00 часова


Нада (Миладин) Чебић рођен 11.08.1963 преминуо 20.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 22.02.2019 u 13:00 часова


Јованка (Јово) Петковић рођен 06.06.1945 преминуо 17.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 21.02.2019 u 13:00 часова


Горица (Војо) Ковачевић рођен 22.08.1973 преминуо 19.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе- Бријесница. дана 21.02.2019 u 13:00 часова


Петра (Стојан) Максимовић рођен 14.07.1940 преминуо 16.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.02.2019 u 13:00 часова


Цвијетин (Душан) Максимовић рођен 12.05.1972 преминуо 17.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.02.2019 u 13:00 часова


Миладин (Миладин) Радосављевић рођен 17.05.1950 преминуо 15.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 16.02.2019 u 13:00 часова


Бранко (Јово) Дувњак рођен 13.04.1951 преминуо 14.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.02.2019 u 13:00 часова


Душанка (Момчило) Лазић рођен 15.06.1945 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 15.02.2019 u 13:00 часова


Ратко (Мићо) Милановић рођен 31.01.1949 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 14.02.2019 u 13:00 часова


Смиљка (Душан) Симић рођен 24.06.1932 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 14.02.2019 u 12:00 часова


Цвијан (Срђан) Тодоровић рођен 07.04.1954 преминуо 11.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 13.02.2019 u 13:00 часова


Сњежана (Никола) Цвјетковић рођен 30.01.1970 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.02.2019 u 13:00 часова


Миро (Боривоје) Максимовић рођен 23.06.1968 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.02.2019 u 13:00 часова


Божидар (Остоја) Бајић рођен 06.01.1948 преминуо 10.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 11.02.2019 u 13:00 часова


Ђука (Симо) Јовановић рођен 25.03.1938 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 15:00 часова


Ангелина (Стјепан) Крајшумовић рођен 14.09.1944 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 14:00 часова


Драго (Ђорђо) Рудан рођен 13.07.1956 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 13:00 часова


Митра (Неђељко) Мандић рођен 18.07.1952 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити на громном мјесту дана 09.02.2019 u 15:00 часова


Јања (Јово) Остојић рођен 22.05.1939 преминуо 08.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.02.2019 u 14:00 часова


Драгиња (Лазар) Миловановић рођен 15.12.1967 преминуо 08.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.02.2019 u 12:00 часова


Миладин (Ђорђе) Грујичић рођен 20.01.1939 преминуо 05.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 07.02.2019 u 13:00 часова


Јованка (Максим) Илић рођен 22.01.1935 преминуо 04.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 06.02.2019 u 13:00 часова


Мара (Јевто) Илић рођен 05.02.1939 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 05.02.2019 u 13:00 часова


Божо (Јово) Томић рођен 11.01.1961 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 05.02.2019 u 13:00 часова


Љубица (Милош) Блешић рођен 02.01.1934 преминуо 02.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.02.2019 u 13:00 часова


Видосава (Милан) Спасојевић рођен 30.06.1936 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.02.2019 u 13:00 часова


Милојка (Милорад) Билал рођен 01.08.1939 преминуо 02.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.02.2019 u 12:00 часова


Душанка (Владислав) рођен 01.10.1949 преминуо 31.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.02.2019 u 13:00 часова


Мирко (Владо) Мијатовић рођен 04.01.1940 преминуо 01.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.02.2019 u 13:00 часова


Миливоје (Стево) Петровић рођен 03.01.1937 преминуо 29.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.01.2019 u 13:00 часова


Митра (Станимир) Ђурковић рођен 23.08.1938 преминуо 29.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.01.2019 u 12:00 часова


Слободанка (Милош) Шушњевић рођен 15.10.1943 преминуо 26.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 28.01.2019 u 13:00 часова


Марко (Никола) Ђокић рођен 24.01.1950 преминуо 24.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 26.01.2019 u 13:00 часова


Љубинка (Перо) Мирковић рођен 15.06.1947 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2019 u 13:00 часова


Ђурђија (Теодор) Марић рођен 03.05.1932 преминуо 23.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 24.01.2019 u 12:00 часова


Сена (Ђојо) Томић рођен 03.08.1960 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 23.01.2019 u 13:00 часова


Радислава (Милан) Ђукић рођен 27.11.1936 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 22.01.2019 u 13:00 часова


Вања (Јован) Несторовић рођен 22.06.1947 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 22.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Ђоко) Глигоревић рођен 21.05.1937 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Милева (Тихомир) Маринковић рођен 30.01.1945 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Роса) Васић рођен 11.07.1948 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Драго (Милорад) Гушић рођен 25.08.1946 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 18.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Петар) Милаковић рођен 14.04.1939 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 18.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Лазар) Родић рођен 09.09.1933 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 17.01.2019 u 13:00 часова


Раде (Милобран) Зорић рођен 14.10.1986 преминуо 13.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 16.01.2019 u 13:00 часова


Вељко (Ђорђе) Михајловић рођен 01.06.1946 преминуо 13.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити у породичној кући. дана 14.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Алекса) Дорословац рођен 25.03.1929 преминуо 12.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 13.01.2019 u 14:00 часова


Јелисавка (Илија) Столица рођен 24.06.1932 преминуо 12.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 13.01.2019 u 12:00 часова


Јово (Милош) Гавриловић рођен 19.07.1966 преминуо 06.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 10.01.2019 u 12:00 часова


Стана (Јово) Стевић рођен 15.04.1940 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.01.2019 u 13:00 часова


Ђорђе (Матија) Крстић рођен 19.04.1936 преминуо 07.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 08.01.2019 u 12:00 часова


Станко (Никола) Лакић рођен 02.01.1945 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити у породичној кући. дана 06.01.2019 u 13:00 часова


Петра (Остоја) Ђукановић рођен 01.10.1933 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.01.2019 u 13:00 часова


Драго (Јово) Јелић рођен 06.04.1948 преминуо 02.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.01.2019 u 13:00 часова


Боро (Ђорђо) Чучић рођен 06.04.1948 преминуо 01.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Бошко) Михољчић рођен 10.04.1967 преминуо 01.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 03.01.2019 u 12:00 часова


Миодраг Бранислав) Остојић рођен 09.07.1960 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.01.2019 u 13:00 часова


Ружа (Арсен) Пивач рођен 10.12.1928 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.12.2018 u 13:00 часова


Радојка (Илија) Бијелић рођен 22.03.1936 преминуо 30.12.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити у породичној кући. дана 31.12.2018 u 13:00 часова


Ранка (Стево) Васић рођен 03.02.1956 преминуо 30.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.12.2018 u 12:00 часова


Цвија (Јефимија) Деспотовић рођен 13.08.1940 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 30.12.2018 u 14:00 часова


Гавро (Милан) Цвијетиновић рођен 04.08.1937 преминуо 28.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.12.2018 u 13:00 часова


Ђорђе (Јаков) Ловков рођен 08.03.1937 преминуо 28.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 29.12.2018 u 12:00 часова


Раде (Лука) Миљковић рођен 01.02.1947 преминуо 27.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.12.2018 u 13:00 часова


Стоја (Ђоко) Вујановић рођен 05.09.1940 преминуо 26.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.12.2018 u 12:00 часова


Роса (Милутин) Лучић рођен 11.10.1949 преминуо 25.12.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 27.12.2018 u 13:00 часова


Милица (Спасоје) Тешић рођен 10.06.1941 преминуо 21.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.12.2018 u 12:00 часова


Васлија (Јово) Мијатовић рођен 30.08.1951 преминуо 18.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 21.12.2018 u 13:00 часова


Радомир (Никола) Максимовић рођен 18.09.1951 преминуо 19.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 21.12.2018 u 12:00 часова


Василије (Павле) Благојевић рођен 14.04.1930 преминуо 17.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 20.12.2018 u 13:00 часова


Ђоко (Живко) Еркић рођен 19.03.1930 преминуо 17.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.12.2018 u 12:00 часова


Ковиљка (Симо) Золотић рођен 14.10.1936 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Неђо (Недо) Недић рођен 14.03.1937 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Неђо (Илија) Митровић рођен 17.05.1957 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Милорад (Јанко) Пољчић рођен 14.05.1952 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 17.12.2018 u 12:00 часова


Славка (Богдан) Николић рођен 27.11.1949 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.12.2018 u 14:00 часова


Миодраг (Радислав) Манчић рођен 20.02.1944 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.12.2018 u 13:00 часова


Ранко (Јово) Копривица рођен 30.06.1927 преминуо 12.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 14.12.2018 u 13:00 часова


Саво (Стеван) Вукић рођен 15.03.1935 преминуо 09.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Мићо (Саво) Вукић рођен 13.08.1992 преминуо 13.08.1992. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Димитрије (Милан) Кнјегинић рођен 02.06.1936 преминуо 10.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Ненад (Десимир) Стакић рођен 11.12.1965 преминуо 08.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.12.2018 u 14:00 часова


Миладин (Михајло) Јовичић рођен 14.09.1957 преминуо 06.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле, дана 08.12.2018 u 13:00 часова


Радивоје (Спасоје) Косановић рођен 24.04.1952 преминуо 02.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 07.12.2018 u 13:00 часова


Божица (Анто) Сарафијановић рођен 15.05.1959 преминуо 04.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 07.12.2018 u 12:00 часова


Илинка (Михајло) Петричевић рођен 20.07.1932 преминуо 05.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 06.12.2018 u 14:00 часова


Зорка (Стеван) Максимовић рођен 05.05.1937 преминуо 05.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 06.12.2018 u 13:00 часова


Јово (Перо) Мартић рођен 17.10.1952 преминуо 04.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача, опјело ће се обавити испред породичне куће дана 05.12.2018 u 12:00 часова


Рајко (Стеван) Стевановић рођен 28.04.1957 преминуо 29.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 14:00 часова


Славко (Лука) Симић рођен 22.08.1949 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 13:00 часова


Јеленка (Стеван) Росуљаш рођен 31.05.1935 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 12:00 часова


Василија (Илија) Ђокић рођен 12.01.1932 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.11.2018 u 14:00 часова


Ратко (Стево) Стевановић рођен 17.04.1943 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.11.2018 u 13:00 часова


Ђорђо (Васкрсија) Концулић рођен 06.05.1941 преминуо 26.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 28.11.2018 u 13:00 часова


Мира (Милан) Лакић рођен 14.05.1952 преминуо 25.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 26.11.2018 u 14:00 часова


Марија (Лазар) Симић рођен 21.04.1955 преминуо 25.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.11.2018 u 13:00 часова


Гавро (Милан) Грабовац рођен 11.02.1936 преминуо 21.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.11.2018 u 13:00 часова


Недељко (Михајло) Петричевић рођен 20.07.1937 преминуо 21.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 23.11.2018 u 13:00 часова


Сава (Бранислав) Јовић рођен 27.01.1955 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 20.11.2018 u 13:00 часова


Живана (Томо) Васиљевић рођен 25.03.1929 преминуо 19.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 20.11.2018 u 13:00 часова


Милица (Ратко) Милаковић рођен 28.01.2018 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.11.2018 u 12:00 часова


Стево (Тихомир) Петковић рођен 05.01.1955 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 19.11.2018 u 13:00 часова


Даница (Милован) Петровић рођен 08.08.1930 преминуо 17.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 19.11.2018 u 13:00 часова


Бранислав (Милорад) Ћућковић рођен 01.07.1982 преминуо 15.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 17.11.2018 u 13:00 часова


Перо (Обрен) Црногорац рођен 12.08.1935 преминуо 04.06.1984. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 17.11.2018 u 12:00 часова


Нада (Марко) Милисав рођен 02.04.1946 преминуо 06.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.11.2018 u 13:00 часова


Душан (Павле) Крстовић рођен 20.10.1926 преминуо 06.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 07.11.2018 u 14:00 часова


Душан (илија) Бигић рођен 30.06.1959 преминуо 03.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 07.11.2018 u 13:00 часова


Чедомир (Бошко) Ђорђић рођен 25.10.1938 преминуо 04.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 05.11.2018 u 12:00 часова


Стоја (Петар) Бошковић рођен 14.12.1954 преминуо 02.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.11.2018 u 12:00 часова


Перо (Гојко) Гојковић рођен 18.01.1940 преминуо 22.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача - Ћипировине . дана 02.11.2018 u 13:00 часова


Драгица (Јово) Марковић рођен 12.05.1947 преминуо 31.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача - Ћипировине . дана 01.11.2018 u 13:00 часова


Биљана (Милан) Беровић рођен 24.10.1966 преминуо 30.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.10.2018 u 14:00 часова


Јово (Станко) Миљановић рођен 19.08.1954 преминуо 25.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.10.2018 u 13:00 часова


Милица (Цвијетин) Стевановић рођен 15.10.1954 преминуо 25.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.10.2018 u 13:00 часова


Радослав (Милан) Видаковић рођен 25.09.1947 преминуо 23.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.10.2018 u 13:00 часова


Гордана (Марко) Терзић рођен 29.10.1958 преминуо 23.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.10.2018 u 13:00 часова


Ристо (Милорад) Станимировић рођен 22.11.1950 преминуо 22.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.10.2018 u 13:00 часова


Госпава (Ристо) Јоцић рођен 08.01.1935 преминуо 16.06.2014. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница- ексхумација из Зенице дана 20.10.2018 u 12:00 часова


Слађана (Јован) Концулић рођен 18.05.1978 преминуо 15.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2018 u 14:00 часова


Недо (Ристо) Предић рођен 16.04.1970 преминуо 16.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2018 u 13:00 часова


Аница (Марко) Берјан рођен 01.01.1941 преминуо 13.10.2018. Сахрана ће се одржати на Граском гробљу Пучиле дана 15.10.2018 u 13:00 часова


Славица (Јовица) Вановац рођен 19.12.1938 преминуо 13.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.10.2018 u 12:00 часова


Радивоје (Ристо) Тодоровић рођен 16.10.1938 преминуо 11.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 12.10.2018 u 13:00 часова


Радо (Јовица) Гушић рођен 26.08.1950 преминуо 10.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.10.2018 u 14:00 часова


Слободан (Милорад) Ћускић рођен 16.03.1951 преминуо 08.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.10.2018 u 13:00 часова


Драго (Љупко) Колунија рођен 02.11.1937 преминуо 09.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу-Патковача (Ћипировине)-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 10.10.2018 u 13:00 часова


Милка (Мирко) Вучковић рођен 15.04.1945 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.10.2018 u 12:00 часова


Божидар (Душан) Марковић рођен 05.06.1952 преминуо 08.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 09.10.2018 u 13:00 часова


Милош (Недељко) Ђурђевић рођен 01.03.1942 преминуо 07.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.10.2018 u 15:00 часова


Предраг (Бранко) Иљић рођен 13.12.1967 преминуо 22.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.10.2018 u 14:00 часова


Мирко (Божо) Крављача рођен 10.08.1950 преминуо 04.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, дана 08.10.2018 u 13:00 часова


Владимир (Јосо) Радић рођен 26.08.1946 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 04.10.2018 u 13:00 часова


Ружа (Јово) Максимовић рођен 10.08.1950 преминуо 03.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.10.2018 u 13:00 часова


Благоје (Лука) Тракиловић рођен 01.03.1934 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 04.10.2018 u 12:00 часова


Стефан (Јово) Тодоровић рођен 09.01.1998 преминуо 01.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 03.10.2018 u 14:00 часова


Здравко (Милан) Перић рођен 03.08.1951 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.10.2018 u 13:00 часова


Ненад (Љубо) Јевтић рођен 04.08.1974 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу у Великој Обарској. дана 03.10.2018 u 13:00 часова


Савка (Јањко) Тубић рођен 15.12.1936 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.10.2018 u 13:00 часова


Станка (Саво) Јовичић рођен 16.01.1944 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 15:00 часова


Душан (Илија) Илић рођен 18.09.1949 преминуо 29.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 13:00 часова


Симана (Неђо) Михољчић рођен 26.03.1930 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 13:00 часова


Стево (Цвијан) Гаврић рођен 08.03.1948 преминуо 27.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.09.2018 u 15:00 часова


Милан (Ђуро) Суботић рођен 05.06.1927 преминуо 26.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.09.2018 u 14:00 часова


Видоја (Гојко) Мијатовић рођен 14.04.1956 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.09.2018 u 13:00 часова


Радмила (Никола) Зеленовић рођен 02.04.1932 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.09.2018 u 13:00 часова


Зорка (Бранко) Бурсаћ рођен 05.07.1935 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.09.2018 u 13:00 часова


Здравко (Милорад) Чабић рођен 02.01.1952 преминуо 19.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 21.09.2018 u 13:00 часова


Љубица (Марко) Ђокић рођен 10.04.1934 преминуо 07.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 18.09.2018 u 15:00 часова


Војислав (Ђорђе) Бабић рођен 03.07.1939 преминуо 11.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 15:00 часова


Новаковић (Ђоко) Новак рођен 25.05.1940 преминуо 12.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 13:00 часова


Тихомир (Милорад) Тадић рођен 03.03.1941 преминуо 12.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 12:00 часова


Миленко (Новица) Зековић рођен 22.05.1965 преминуо 11.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.09.2018 u 14:00 часова


Мара (Петар) Благојевић рођен 29.07.1939 преминуо 10.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 14:00 часова


Сретен (Остоја) Остојић рођен 14.02.1937 преминуо 09.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 13:00 часова


Цвико (Михајло) Илић рођен 05.06.1940 преминуо 07.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 13:00 часова


Госпава (Манојло) Тодић рођен 20.08.1931 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 10.09.2018 u 13:00 часова


Перо (Добривоје) Суботић рођен 19.08.1948 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 10.09.2018 u 12:00 часова


Споменка (Васо) Ковачевић рођен 23.07.1949 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.09.2018 u 14:00 часова


KКнежевић (Жарко) Душан рођен 29.04.1933 преминуо 04.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.09.2018 u 15:00 часова


Биљана (Ђорђе) Василић рођен 03.07.1968 преминуо 04.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.09.2018 u 14:00 часова


Војин (Михајло) Milešić рођен 06.03.1954 преминуо 02.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 03.09.2018 u 15:00 часова


Васо (Милош) Марковић рођен 13.01.1938 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.09.2018 u 13:00 часова


Jованка (Стојан) Марковић рођен 09.02.1962 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 02.09.2018 u 13:00 часова


Мирко (Дамљен) Кршић рођен 14.07.1934 преминуо 28.02.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, -ексхумација из Међаша. дана 30.08.2018 u 14:00 часова


Илија (Благоје) Станковић рођен 08.10.1933 преминуо 27.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 29.08.2018 u 13:00 часова


Милојка (Јанко) Црногорац рођен 15.10.1943 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 28.08.2018 u 13:00 часова


Петра (Лазар) Петровић рођен 13.06.1933 преминуо 25.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.08.2018 u 13:00 часова


Митар (Тодор) Вујиновић рођен 06.03.1931 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 15:00 часова


Јелка (Гашо) Текић рођен 24.05.1947 преминуо 23.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 13:00 часова


Зорка (Саво) Мићић рођен 10.12.1942 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 13:00 часова


Саво (Симо) Симић рођен 31.10.1933 преминуо 21.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.08.2018 u 13:00 часова


Миливоје (Никола) Пољчић рођен 04.11.1945 преминуо 18.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 20.08.2018 u 15:00 часова


Милица (Михајло) Марић рођен 31.03.1951 преминуо 18.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.08.2018 u 16:00 часова


Светозар (Благоје) Мркоњић рођен 16.03.1961 преминуо 17.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.08.2018 u 14:00 часова


Босиљка (Ристо) Станишић рођен 11.03.1937 преминуо 17.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 18.08.2018 u 15:00 часова


Симана (Марко) Ђурић рођен 25.04.1940 преминуо 15.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.08.2018 u 13:00 часова


Лука (Радован) Пејић рођен 07.10.1922 преминуо 11.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 13.08.2018 u 15:00 часова


Славко (Драго) Ђокић рођен 13.03.1936 преминуо 10.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 15:00 часова


Петра (Стево) Јовановић рођен 27.09.1953 преминуо 10.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 13:00 часова


Драгомир (Димитрије) Савић рођен 10.07.1944 преминуо 11.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 13:00 часова


Радо (Богољуб) Ивковић рођен 14.07.1929 преминуо 06.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 15:00 часова


Јадранка (Перо) Стојчиновић рођен 15.02.1951 преминуо 08.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 15:00 часова


Јела (Радослав) Којић рођен 17.03.1938 преминуо 08.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 13:00 часова


Славка (Марко) Остојић рођен 15.02.1937 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 07.08.2018 u 13:00 часова


Јелена (Сергеј) Арсић рођен 03.06.1943 преминуо 03.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 06.08.2018 u 14:00 часова


Симо (Владимир) Павловић рођен 01.01.1959 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 04.08.2018 u 12:00 часова


Милка (Мирко) Вучковић рођен 15.04.1945 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 03.08.2018 u 14:00 часова


Бранка (Радомир) Стевановић рођен 28.05.1955 преминуо 31.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 02.08.2018 u 14:00 часова


Васо (Ристо) Мирковић рођен 18.10.1956 преминуо 31.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 01.08.2018 u 15:00 часова


Новица (Манојло) Зековић рођен 16.01.1934 преминуо 29.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 31.07.2018 u 14:00 часова


Драган (Самојко) Мирковић рођен 21.07.1977 преминуо 01.01.1996. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе- Бријесница-ексхумација из Сокоца. дана 30.07.2018 u 15:00 часова


Стоја (Марко) Бјелотомић рођен 04.04.1930 преминуо 29.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 30.07.2018 u 13:00 часова


Светозар (Пантелија) Митровић рођен 04.06.1932 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 28.07.2018 u 14:00 часова


Ненад (Стјепан) Марковић рођен 10.04.1943 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу-Патковача (Ћипировине)-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.07.2018 u 15:00 часова


Јован (Василије) Радановић рођен 27.11.1950 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.07.2018 u 14:00 часова


Јела (Јуре) Мићковић рођен 27.08.1931 преминуо 22.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.07.2018 u 14:00 часова


Танкосава (Митар) Марковић рођен 24.05.1940 преминуо 22.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.07.2018 u 13:00 часова


Станија (Јован) Тузланчић рођен 07.07.1937 преминуо 18.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.07.2018 u 15:00 часова


Марко (Лука) Филиповић рођен 21.08.1948 преминуо 17.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.07.2018 u 14:00 часова


Душанка (Душан) Давидовић рођен 20.06.1958 преминуо 16.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 17.07.2018 u 15:00 часова


Страхиња (Мато) Вујовић рођен 07.10.1929 преминуо 14.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.07.2018 u 13:00 часова


Ружица (Иван) Ристић рођен 10.10.1940 преминуо 14.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.07.2018 u 13:00 часова


Роса (Милош) Ђекић рођен 05.11.1937 преминуо 13.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 14.07.2018 u 15:00 часова


Бошковић (Урош) Смиља рођен 14.04.1962 преминуо 10.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 12.07.2018 u 14:00 часова


Цвијета (Мићо) Јовичић рођен 17.10.1936 преминуо 07.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 10.07.2018 u 13:00 часова


Кукарић (Ђорђе) Златко рођен 29.10.1962 преминуо 07.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.07.2018 u 13:00 часова


Мара (Коста) Благојевић рођен 29.01.1934 преминуо 05.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.07.2018 u 13:00 часова


марјан (Милан) Обреновић рођен 06.07.1941 преминуо 05.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 06.07.2018 u 13:00 часова


Суботић ( Марко ) Митар рођен 27.05.1940 преминуо 03.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати у капели на гробљу. дана 05.07.2018 u 13:00 часова


Милојка ( Илија) Стјепић рођен 21.11.1942 преминуо 08.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.05.2018 u 13:00 часова


Мара (Јово) Јефтић рођен 24.01.1937 преминуо 06.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.05.2018 u 14:00 часова


Станоје (Неђо) Јосиповић рођен 10.10.1941 преминуо 05.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.05.2018 u 13:00 часова


Милан (Љубомир) Керовић рођен 20.06.1959 преминуо 20.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 21.04.2018 u 13:00 часова


Рајко (Недељко) Михајло рођен 22.10.1937 преминуо 19.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 20.04.2018 u 16:00 часова


Радмила (Милан) Маринковић рођен 19.11.1940 преминуо 18.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 20.04.2018 u 15:00 часова


Младен (Јован) Кутлачић рођен 27.04.1963 преминуо 19.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле - Опијело ће се обавити испред породичне куће дана 20.04.2018 u 13:30 часова


Анђа (Симо) Митрић рођен 27.02.1951 преминуо 17.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 18.04.2018 u 13:00 часова


Анђа (Вукан) Тадић рођен 20.05.1925 преминуо 14.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 17.04.2018 u 13:00 часова


Миља (Слободан) Ђурић рођен 09.06.1958 преминуо 14.04.2018. Сахрана ће се одржати на Патковача дана 17.04.2018 u 13:00 часова


Добрина (Саво) Манојловић рођен 11.03.1949 преминуо 15.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 16.04.2018 u 15:00 часова


Милијанка (Јован) Игњатовић рођен 01.03.1941 преминуо 11.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 16.04.2018 u 14:00 часова


Момир Цвјетковић рођен 03.11.1969 преминуо 08.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.04.2018 u 14:00 часова


Милорад (Милан) Цвијетић рођен 21.10.1929 преминуо 06.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.04.2018 u 13:00 часова


Даница (Данило) Благић рођен 04.11.1935 преминуо 07.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле - Опијело ће се обавити испред породичне куће дана 09.04.2018 u 13:00 часова


Станко (Ђорђо) Станковић рођен 24.03.1940 преминуо 06.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.04.2018 u 16:00 часова


Млађан (Михајло) Видаковић рођен 29.05.1946 преминуо 29.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.03.2018 u 13:00 часова


Мила (Живко) Пајић рођен 10.07.1931 преминуо 27.05.1993. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.03.2018 u 13:00 часова


Неђо (Раде) Ђевић рођен 06.03.1951 преминуо 27.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 29.03.2018 u 14:00 часова


Митар (Милован) Миливојвић рођен 04.11.1932 преминуо 20.03.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 21.03.2018 u 15:30 часова


Цвјетко (Цвијетин) Савић рођен 01.03.1946 преминуо 15.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 19.03.2018 u 13:00 часова


Мићо (Јован) Вуковић рођен 15.08.1944 преминуо 06.03.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.03.2018 u 13:00 часова


Илија (Велимир) Јефтић рођен 26.07.1932 преминуо 04.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 07.03.2018 u 13:00 часова


Вера (Томо) Убипариповић рођен 01.09.1934 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 06.03.2018 u 13:00 часова


Ацо (Илија) Пајић рођен 05.12.1950 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.03.2018 u 13:00 часова


Андраш (Ђуро) Тормаш рођен 07.06.1942 преминуо 05.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.03.2018 u 12:00 часова


Новка (Саво) Ждеро рођен 19.10.1936 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 05.03.2018 u 13:00 часова


Илија (Симо) Сапардић рођен 31.07.1932 преминуо 26.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 27.02.2018 u 12:00 часова


Радивоје (Васо) Тракиловић рођен 25.07.1950 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 26.02.2018 u 14:00 часова


Михајло (Андрија) Томић рођен 15.05.1942 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 26.02.2018 u 14:00 часова


Божо (Ндељко) Пејић рођен 02.01.1947 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.02.2018 u 14:00 часова


Озренка (Никола) Вујић рођен 20.04.1936 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 24.02.2018 u 14:00 часова


Милан (Спасоје) Томић рођен 16.10.1934 преминуо 22.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 24.02.2018 u 13:00 часова


Радомир (Трифко) Петровић рођен 15.04.1941 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 14:00 часова


Живка (Јован) Тодоровић рођен 15.03.1928 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Тодоровић рођен 14.08.1945 преминуо 12.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 13:00 часова


Војна (Мирко) Врачевић рођен 13.02.1932 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 12:00 часова


Илинка (Михајло) Пелемиш рођен 21.07.1934 преминуо 10.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Самоило (Никола) Сарафијан рођен 19.01.1936 преминуо 09.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Зорка (Радоја) Танасић рођен 25.04.1937 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 16:00 часова


Весна (Крсто) Павловић рођен 01.01.1938 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 14:00 часова


Јованка (Илија) Васић рођен 18.03.1925 преминуо 31.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 14:00 часова


Симана (Милинко) Пајкић рођен 01.10.1929 преминуо 01.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 13:00 часова


Нада (Сретен) Остојић рођен 01.01.1946 преминуо 30.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.02.2018 u 13:00 часова


Слободанка (Велимир) Јањић рођен 20.09.1941 преминуо 29.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.01.2018 u 13:00 часова


Ђукица (Милутин) Сантрач рођен 06.05.1963 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Јово) Савић рођен 19.05.1927 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Зорица (Боро) Лукић рођен 09.08.1950 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Лазар (Ристо) Тривунић рођен 14.04.1938 преминуо 26.01.1938. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 27.01.2018 u 14:00 часова


Живорад (Милан) Милановић рођен 29.08.1938 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 15:00 часова


Јованка (Мићо) Шобот рођен 12.07.1934 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Крсто) Милица рођен 29.01.1925 преминуо 08.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.01.2018 u 13:00 часова


Блашко (Саво) Бјелица рођен 07.04.1935 преминуо 16.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.01.2018 u 13:00 часова


Борислав (Љубо) Реметић рођен 19.12.1956 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 14:00 часова


Ранко (Бранко) Филиповић рођен 01.09.1950 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 13:00 часова


Душанка (Душан) Душанка рођен 07.05.1939 преминуо 11.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 13.01.2018 u 13:00 часова


Димитрија (Милован) Танић рођен 25.03.1958 преминуо 31.12.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Огњен) Карача рођен 10.12.2017 преминуо 03.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница, полагање урне дана 11.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Чедомир) Ђукић рођен 30.05.1949 преминуо 05.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.01.2018 u 13:00 часова


Вукомановић (Илија) Драгомир рођен 26.08.1936 преминуо 03.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 04.01.2018 u 13:00 часова


Недо (Ђорђе) Гњатић рођен 06.01.1940 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Милена (Јово) Пољаковић рођен 06.12.1935 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Страхиња (Илија) Попић рођен 20.11.1951 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 13:00 часова


Миленко (Милан) Токановић рођен 26.04.1964 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 12:00 часова


Васић ( Милош ) Кева рођен 03.09.1955 преминуо 26.12.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска- - испред породичне куће дана 27.12.2017 u 13:00 часова


Копривица (Јовица) Драган рођен 23.07.1959 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.12.2017 u 13:00 часова


Симеуновић (Благоје) Јевто рођен 11.07.1939 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.12.2017 u 12:00 часова


Велимир (Живко) Божић рођен 06.02.1948 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом гробљу Патковача -Ћипировине- опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.12.2017 u 13:00 часова


Драго ( Здравко ) Вуковић рођен 29.10.1940 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 19.12.2017 u 14:00 часова


Недељко ( Јован ) Петровић рођен 01.06.1930 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Аница ( Радо ) Марјановић рођен 08.10.1939 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Даринка (Томо) Станојевић рођен 24.02.1934 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.12.2017 u 13:00 часова


Реља ( Војислав ) Кртолина рођен 02.07.1942 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 16.12.2017 u 13:00 часова


Мика ( Алекса ) Марковић рођен 05.02.1952 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 15.12.2017 u 12:30 часова


Новка ( Ново ) Јовичевић рођен 15.03.1942 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, опјело из капеле. дана 14.12.2017 u 13:00 часова


Љиљана ( Коста ) Мирковић рођен 08.11.1966 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.12.2017 u 13:00 часова


Цвијетко (Цвијан) Димитрић рођен 22.06.1949 преминуо 10.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.12.2017 u 13:00 часова


Милена (Сретен) Пантић рођен 30.04.1938 преминуо 09.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле -опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.12.2017 u 12:00 часова


Милисав (Мирко) Рајко рођен 28.11.1939 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 08.12.2017 u 13:00 часова


Гајић (Раденко) Ратомир рођен 24.10.1941 преминуо 05.12.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.12.2017 u 14:00 часова


Лугоњић (Милан) Милан рођен 20.03.1946 преминуо 04.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 05.12.2017 u 13:00 часова


Павловић ( Милош) Неђо рођен 26.03.1960 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Саво (Ђоко) Јовић рођен 27.06.1937 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле, опијело ће се одржати испред породичне куће. дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Васић (Цвијетин) Зорка рођен 01.01.1923 преминуо 28.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.11.2017 u 12:00 часова


Радовановић (Ђорђо) Стево рођен 01.12.1944 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Ристановић ( Стево) Јово рођен 17.03.1940 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Перић (Спасоје) Илинка рођен 01.01.1944 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 25.11.2017 u 15:00 часова


Пантелић (Љубомир) Чедо рођен 18.05.1949 преминуо 22.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.11.2017 u 14:00 часова


Симеуновић (Станко) Стеван рођен 23.08.1929 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 24.11.2017 u 13:00 часова


Петра ( Милован ) Дедић рођен 10.10.1933 преминуо 21.11.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 23.11.2017 u 13:00 часова


Ратко (Остоја) Остојић рођен 12.10.1941 преминуо 20.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.11.2017 u 13:00 часова


Лукић (Ристо ) Милорад рођен 27.02.1934 преминуо 16.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Стјепановић (Димитрије) Петар рођен 31.10.1946 преминуо 15.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Гајић (Перо) Невенка рођен 21.09.1936 преминуо 14.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.11.2017 u 12:30 часова


Зековић (Новица ) Жељко рођен 06.03.1961 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ристић (Драго) Славица рођен 19.04.1967 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ђумић (Никола) Мирко рођен 28.01.1940 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Тојић ((Ненад) Сретен рођен 09.02.1948 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 12.11.2017 u 13:00 часова


Јањић ( Гајо) Жарко рођен 28.06.1939 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Ђерић (Коста) Стамена рођен 24.05.1928 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Савић (Рајко) Даринка рођен 01.04.1958 преминуо 04.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 12:00 часова


Делић( Милан) Бранко рођен 10.08.1957 преминуо 01.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 02.11.2017 u 12:00 часова


Видаковић (Мира) Петар рођен 18.10.1957 преминуо 29.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.11.2017 u 14:00 часова


Стојановић (Недељко) Јела рођен 15.08.1954 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 01.11.2017 u 13:00 часова


Петровић (Милан) Владо рођен 01.01.1945 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.10.2017 u 13:00 часова


Шурлан (Воислав) Томислав рођен 10.03.1939 преминуо 28.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.10.2017 u 13:00 часова


Видичевић (Миладин) Бошко рођен 07.01.1940 преминуо 27.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.10.2017 u 14:00 часова


Врућан (Ристо) Милка рођен 19.01.1936 преминуо 25.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 27.10.2017 u 13:00 часова


Ивановић (Бошко ) Ристо рођен 19.10.1944 преминуо 24.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.10.2017 u 13:00 часова


Бошњаковић (Душан) Милојка рођен 01.01.1947 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.10.2017 u 13:00 часова


Јованка (Васкрсија) Бајић рођен 04.04.1940 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 23.10.2017 u 13:00 часова


Гусак (Војислав ) Ранка рођен 08.05.1960 преминуо 18.10.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле. дана 19.10.2017 u 13:00 часова


Гајић (Ђуро ) Богдан рођен 08.01.1934 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Боснић (Стеван ) Јела рођен 01.04.1940 преминуо 17.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Перић ( Петар ) Софија рођен 13.05.1973 преминуо 16.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 13:00 часова


Цвија ( Ристо ) Вујановић рођен 15.08.1937 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2017 u 13:00 часова


Василија ( Васо ) Цвијетиновић рођен 08.11.1931 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити од куће. дана 16.10.2017 u 13:00 часова


Ашћерић ( Мило ) Љубица рођен 14.08.1957 преминуо 11.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.10.2017 u 13:00 часова


Марић ( Јово ) Драгутин рођен 14.03.1929 преминуо 22.02.1974. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле - опјела нема, ексхумација из Високог дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Ђелмић ( Перо ) Милица рођен 28.06.1936 преминуо 10.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Томић ( Коста ) Вида рођен 13.06.1939 преминуо 09.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 14:00 часова


Шатара (Милан ) Зора рођен 10.10.1938 преминуо 08.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 13:00 часова


Ђошановић (Ђорђе ) Ранко рођен 02.07.1959 преминуо 06.10.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Дивка ( Вељко ) Марковић рођен 04.10.1954 преминуо 08.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Митровић ( Давид ) Богдан рођен 23.11.1950 преминуо 05.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.10.2017 u 14:00 часова


Гогић ( Васо ) Владислав рођен 21.11.1938 преминуо 14.09.1991. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.10.2017 u 15:00 часова


Максимовић ( Ђука ) Емилија рођен 01.04.1931 преминуо 04.10.1931. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 05.10.2017 u 13:00 часова


Адамовић (Војин) Радосава рођен 09.11.1927 преминуо 01.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 02.10.2017 u 14:00 часова


Кнежевић ( Стево ) Данило рођен 14.08.1932 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 15:00 часова


јајчанин ( Миленко ) Милорад рођен 10.09.1943 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 14:00 часова


Матић ( Здравко ) Милица рођен 06.08.1953 преминуо 29.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 13:00 часова


Илић ( Радо ) Нада рођен 19.10.1697 преминуо 26.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 14:00 часова


Млађеновић (Остоја ) Роса рођен 31.05.1944 преминуо 27.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 13:00 часова


Лазаревић (Ђуро) Рајка рођен 24.10.1936 преминуо 23.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.09.2017 u 14:00 часова


Саво (Марко) Крајишник рођен 28.07.1947 преминуо 15.09.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.09.2017 u 14:30 часова


Даринка ( Славко ) Законовић рођен 24.05.1948 преминуо 17.09.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 18.09.2017 u 14:00 часова


Илић (Данило) Петра рођен 27.03.1934 преминуо 07.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница опјело ће се обавити у капели дана 09.09.2017 u 14:00 часова


Даница Барош рођен 10.09.1939 преминуо 03.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.09.2017 u 12:00 часова


Ненадић (Митар) Ђука рођен 08.12.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Голић (Петар)Јован рођен 31.05.1961 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Слободанка ( Радош) Милић рођен 10.01.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине - Патковача. дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Мирковић (Божо) Недељко рођен 25.05.1950 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине-Патковача опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.08.2017 u 13:00 часова


Љупко (Симо) Милутиновић рођен 07.05.1966 преминуо 28.08.2017. Сахрана ће се одржати на гробљу патковача-ћипировине-опијело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.08.2017 u 16:00 часова


Ђокић (Воислав) Бошко рођен 04.05.1944 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 29.08.2017 u 13:00 часова


Томаш (Никола) Милојка рођен 01.10.1956 преминуо 26.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.08.2017 u 13:00 часова


Зора (Марко) Малешевић рођен 21.12.1951 преминуо 25.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опијело ће се обавити у капели цркве у Великој Обарској дана 26.08.2017 u 14:00 часова


Серафим (Пантелија) Петровић рођен 15.10.1927 преминуо 22.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 13:00 часова


Миленко (Витомир) Томић рођен 20.05.1965 преминуо 19.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 12:30 часова


Невенка (Саво) Савић рођен 07.06.1953 преминуо 20.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 21.08.2017 u 12:00 часова


Владимир (Ристо) Павловић рођен 14.07.1934 преминуо 09.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.08.2017 u 13:00 часова


Чолић ( Никола ) Плема рођен 26.06.1938 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.08.2017 u 14:00 часова


Ковачевић ( Јово ) Милојка рођен 10.10.1930 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 17.08.2017 u 13:00 часова


Борисав (Мирко) Мајдов рођен 13.08.1946 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Томка (Јаков) Стевић рођен 20.03.1934 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Синиша (Душан) Симеуновић рођен 23.03.1988 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 12.08.2017 u 13:00 часова


Анђелко (Мирко) Мајиновић рођен 02.09.1961 преминуо 25.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.08.2017 u 12:00 часова


Славко (Алекса) Видачак рођен 15.04.1949 преминуо 17.05.1989. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-ексхумација из Зенице дана 11.08.2017 u 11:00 часова


Војводић ( Лука ) Љепосава рођен 04.02.1927 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 08.08.2017 u 13:00 часова


Мирјана ( Рајко ) Милић рођен 14.01.1947 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Миле (Милан) Љубинац рођен 20.10.1948 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Ивана ( Драгомир ) Пантић рођен 03.07.1935 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 12:00 часова


Златко ( Страшимир ) Ранђеловић рођен 19.08.1952 преминуо 01.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Андрија ( Јован ) Радовановић рођен 05.03.1954 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Синиша ( Милорад ) Вељић рођен 05.08.1971 преминуо 28.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Мијат (Никола) Килибарда рођен 01.01.1917 преминуо 22.04.1990. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Обрен (Никола) Килибарда рођен 27.02.1923 преминуо 20.11.1995. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Јока (Ристо) Килибарда рођен 01.01.1885 преминуо 10.04.1962. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Вишња (Звонко) Радић рођен 25.10.1951 преминуо 30.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.07.2017 u 16:00 часова


Стеван (Лазар) Тошановић рођен 02.04.1932 преминуо 27.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.07.2017 u 15:00 часова


Љубомир ( Јован ) Матић рођен 15.04.1940 преминуо 24.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 25.07.2017 u 15:00 часова


Славко ( Тодор ) Шавија рођен 11.08.1921 преминуо 03.11.1983. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Високог. дана 25.07.2017 u 14:00 часова


Цвијетко (Милан) Томић рођен 04.01.1949 преминуо 21.07.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 22.07.2017 u 15:00 часова


Сретко ( Илија ) Рашковић рођен 15.11.1950 преминуо 18.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Стеван ( Добривоје ) Пантелић рођен 26.03.1945 преминуо 19.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Ђорђије ( Благоје) Симеуновић рођен 05.05.1936 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.07.2017 u 14:00 часова


Жарко ( Милорад ) Маринковић рођен 14.04.1988 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 17.07.2017 u 16:00 часова


Мићо ( Илија) Бабуновић рођен 29.03.1944 преминуо 15.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.07.2017 u 13:00 часова


Жико (Илија) Николић рођен 16.06.1946 преминуо 13.07.2017. Сахрана ће се одржати на на новом градском гробљу хасе-бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 14.07.2017 u 15:00 часова


Петар ( Ђорђо ) Милић рођен 08.01.1946 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.07.2017 u 16:00 часова


Богољуб ( Бранко ) Крсмановић рођен 19.07.1944 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 13.07.2017 u 13:00 часова


Божидар ( Љубо ) Кићић рођен 06.01.1939 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 12.07.2017 u 14:00 часова


Цвија ( Стево ) Пајић рођен 30.05.1942 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.07.2017 u 13:00 часова


Љубица ( Јово ) Јањић рођен 22.07.1962 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 07.07.2017 u 16:00 часова


Милојка ( Јован ) Демоњић рођен 25.01.1934 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 07.07.2017 u 13:00 часова


Миладин ( Стојан ) Јовановић рођен 13.01.1951 преминуо 02.07.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 06.07.2017 u 15:00 часова


Никола ( Јово) Гушић рођен 02.10.1927 преминуо 04.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.07.2017 u 13:00 часова


Љубоје ( Лазар ) Лукић рођен 13.05.1962 преминуо 28.06.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу у Великој Обарској. дана 30.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав ( Станиша ) Зоран рођен 06.11.1956 преминуо 27.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 28.06.2017 u 15:00 часова


Баста ( Симо) Милан рођен 19.06.1933 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.06.2017 u 15:00 часова


Шућур (Спасоје) Милош рођен 25.05.1929 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 27.06.2017 u 13:00 часова


Деспотовић (Стојан) Јованка рођен 22.06.1932 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 15:00 часова


Брајић ( Драгутина) Војислав рођен 25.10.1937 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 14:00 часова


Јовановић ( Илија ) Мара рођен 14.02.1950 преминуо 23.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав (Славко) Пантелић рођен 17.06.1938 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 19.06.2017 u 15:00 часова


Саво (Митар) Давидовић рођен 17.08.1933 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Зоран (Ненад) Трифковић рођен 10.11.1978 преминуо 14.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Перса (Богдан) Сладојевић рођен 17.04.1926 преминуо 17.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.06.2017 u 13:00 часова


Милојка (Симо) Лалић рођен 12.10.1939 преминуо 17.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.06.2017 u 14:00 часова


Драго ( Богдан ) Ковачевић рођен 19.10.1952 преминуо 13.06.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 15.06.2017 u 14:00 часова


Стојан (Недељко) Савић рођен 25.11.1935 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 14.06.2017 u 12:00 часова


Петар (Лука) Перић рођен 12.06.1939 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 12.06.2017 u 14:00 часова


Драгана (Симеун) Лејић рођен 28.01.1977 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 12.06.2017 u 13:00 часова


Драгица (Милисав) Вуковић рођен 19.09.1953 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.06.2017 u 13:00 часова


Остоја (Митар) Баковић рођен 16.03.1930 преминуо 30.01.1999. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-Ексхумација из Зворника дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Даница (Максим) Баковић рођен 17.02.1930 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Нада (Јован) Лукић рођен 28.05.1937 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Ненад (Цвијетин) Спасојевић рођен 26.05.1963 преминуо 08.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 09.06.2017 u 15:00 часова


Момчило (Гојко) Драганић рођен 12.08.1937 преминуо 07.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.06.2017 u 13:00 часова


Смиља (Петар) Лугоња рођен 08.01.1958 преминуо 05.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.06.2017 u 14:00 часова


Сара ( Дико ) Љубојевић рођен 11.06.1952 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 06.06.2017 u 13:00 часова


Милена (Грујо) Билинац рођен 14.11.1960 преминуо 04.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.06.2017 u 15:00 часова


Цвија (Илија) Влачић рођен 21.04.1936 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 04.06.2017 u 14:00 часова


Пантелис ( Андреас ) Вардакас рођен 06.12.1959 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 04.06.2017 u 12:00 часова


Веселенка ( Мићо ) Пејановић рођен 30.03.1943 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 02.06.2017 u 15:00 часова


Љубко (Душан) Ристић рођен 11.02.1927 преминуо 30.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 31.05.2017 u 14:00 часова


Здравко ( Стојан ) Видић рођен 26.04.1950 преминуо 28.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 29.05.2017 u 15:00 часова


Бојка ( Цвико ) Симеуновић рођен 27.02.1939 преминуо 24.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 26.05.2017 u 13:00 часова


Милан (Љубо) Пиљановић рођен 27.04.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 22.05.2017 u 15:00 часова


Невенка (Михајло) Гајић рођен 10.05.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.05.2017 u 13:00 часова


Јаков (Крсто) Ступар рођен 16.02.1966 преминуо 22.09.2016. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница -Ексхумација из Љубовије (Р. Србија) дана 19.05.2017 u 13:00 часова


Бојан (Цвијетин) Ђокић рођен 18.01.1976 преминуо 17.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 18.05.2017 u 13:00 часова


Сретен (Никола) Вуковић рођен 01.11.1964 преминуо 14.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 16.05.2017 u 16:00 часова


Љубомир (Давид) Теофиловић рођен 06.04.1957 преминуо 13.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 15.05.2017 u 13:00 часова


Илинка ( Цвијетин ) Смиљанић рођен 27.07.1930 преминуо 10.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 13.05.2017 u 13:00 часова


Милинко ( Костадин ) Цвјетковић рођен 03.02.1926 преминуо 09.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 11.05.2017 u 15:00 часова


Даница ( Станко ) Савић рођен 01.09.1930 преминуо 06.11.1985. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Тузле. дана 11.05.2017 u 10:30 часова


Антић ( Ђоко ) Чедомир рођен 20.09.1947 преминуо 03.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 10.05.2017 u 13:00 часова


Чавић ( Анђелко ) Стојко рођен 19.12.1944 преминуо 07.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Благоје ) Душан рођен 08.10.1940 преминуо 06.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Петровић ( Жарко ) Радивоје рођен 17.11.1934 преминуо 05.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 07.05.2017 u 13:00 часова


Здравко (Јово) Дакић рођен 20.03.1936 преминуо 01.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 03.05.2017 u 14:00 часова


Драгиња (Перо) Ковач рођен 20.04.1929 преминуо 30.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 02.05.2017 u 15:00 часова


Петровић ( Ђоко) Василија рођен 24.02.1929 преминуо 27.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 28.04.2017 u 14:00 часова


Василија ( Млађен ) Чампара рођен 01.04.1950 преминуо 26.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Млађен (Симо) Јошић рођен 17.04.1941 преминуо 25.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Загорка (Ђорђо) Илић рођен 14.08.1938 преминуо 22.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 26.04.2017 u 13:00 часова


Вуко ( Милорад ) Тубић рођен 01.06.1939 преминуо 18.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 20.04.2017 u 13:00 часова


Радивојевић ( Јеврем ) Ненад рођен 13.05.1948 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 18.04.2017 u 14:00 часова


Душан (Павле) Пејић рођен 15.06.1926 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Душан (Недељко) Чавић рођен 09.01.1953 преминуо 15.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Петар ( Владимир ) Продановић рођен 25.02.1951 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 14:00 часова


Рајко ( Станоје ) Обрадовић рођен 18.08.1950 преминуо 12.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 13:00 часова


Миломир ( Живојин ) Јовановић рођен 04.07.1963 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 13.04.2017 u 14:00 часова


Спасоја ( Бошко ) Пртвар рођен 19.05.1947 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.04.2017 u 14:00 часова


Петра ( Лука ) Јанковић рођен 18.12.1925 преминуо 08.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.04.2017 u 13:00 часова


Милица ( Ђорђе ) Керановић рођен 03.11.1935 преминуо 07.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 08.04.2017 u 14:00 часова


Бранислав (Саво) Јовић рођен 06.01.1966 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 06.04.2017 u 13:00 часова


Цвија (Марко) Џувић рођен 24.03.1937 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 06.04.2017 u 12:00 часова


Драгица ( Милинко ) Чубрило рођен 19.05.1951 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 05.04.2017 u 15:00 часова


Вељко ( Јанко ) Стевановић рођен 07.09.1962 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 15:00 часова


Јованка ( Љубо ) Зељкић рођен 07.04.1930 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 13:00 часова


Стана (Којо) Максимовић рођен 11.08.1933 преминуо 30.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 01.04.2017 u 13:00 часова


Стефанка (Богдан) Павловић рођен 13.08.1930 преминуо 30.11.1994. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле -Ексхумација са гробља Влаково (из Сарајева) дана 31.03.2017 u 12:00 часова


Божица ( Саво ) Стокић рођен 25.08.1951 преминуо 27.03.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Мила (Ристо) Бодо рођен 01.06.1967 преминуо 28.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Јово ) Славојка рођен 21.03.1937 преминуо 25.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.03.2017 u 14:00 часова


Ђокић ( Петар ) Ђорђија рођен 13.02.1928 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 25.03.2017 u 13:00 часова


Мара ( Митар ) Радовановић рођен 14.09.1928 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 24.03.2017 u 14:00 часова


Миладин (Марко) Дугоњић рођен 26.10.1932 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 24.03.2017 u 13:00 часова


Рајко ( Јово ) Мичић рођен 27.03.1936 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 23.03.2017 u 13:00 часова


Ђуро ( Саво ) Цвјетиновић рођен 22.01.1931 преминуо 19.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 22.03.2017 u 14:00 часова


Пелка ( Митар ) Ивковић рођен 03.07.1935 преминуо 18.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 20.03.2017 u 13:00 часова


Мумало (Милан ) Драгомир рођен 28.04.1949 преминуо 26.12.1995. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 18.03.2017 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Калајџић рођен 08.04.1939 преминуо 15.03.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 17.03.2017 u 14:00 часова


Керкез ( Раде ) Радојка рођен 16.04.1932 преминуо 15.03.1917. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 17.03.2017 u 13:00 часова


Бранко (Јован) Ристић рођен 09.03.1959 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 16:00 часова


Смиљана (Млађен) Вуковић рођен 20.05.1933 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 15:00 часова


Глиша (Милан) Терзић рођен 05.04.1945 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Светозар (Милан) Милић рођен 11.09.1929 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Даница (Милош) Савић рођен 25.05.1935 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Mилан (Михајло) Галић рођен 07.03.1963 преминуо 24.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Милан (Лазар) Нинчић рођен 01.07.1940 преминуо 20.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 23.02.2017 u 13:00 часова


Јованка (Љубомир) Лалић рођен 25.11.1937 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 15:00 часова


Милорад (Рајо) Кулић рођен 25.09.1944 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 13:00 часова


Зорка (Илија) Цвијан рођен 24.03.1930 преминуо 17.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бијесница дана 19.02.2017 u 16:00 часова


Софија (Владимир) Пејић рођен 07.10.1937 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 19.02.2017 u 15:00 часова


Божо (Крсто) Мандић рођен 12.12.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 19.02.2017 u 13:00 часова


Милорад (Стојан) Боровина рођен 21.07.1932 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Тихомир (Милорад) Слепчевић рођен 08.08.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Александар (Ристо) Ђукић рођен 20.05.1964 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 16.02.2017 u 14:00 часова


Тодор (Гаврило) Кулишић рођен 03.03.1955 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 16.02.2017 u 13:00 часова


Ранко ( Богдан ) Пејић рођен 10.12.1930 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 15.02.2017 u 14:00 часова


Стјепан (Мићо) Драгутиновић рођен 09.01.1927 преминуо 14.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 15.02.2017 u 13:00 часова


Раде (Стево) Томић рођен 18.03.1942 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Спасоје ( Јово) Мићић рођен 08.05.1936 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Пејић ( Алекса ) Гина рођен 18.01.1931 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 13.02.2017 u 14:00 часова


Ранко (Славко) Антонић рођен 09.02.1937 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.02.2017 u 13:00 часова


Јокановић (Рајко ) Милинко рођен 27.01.1961 преминуо 07.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.01.2017 u 13:00 часова


Томислав ( Бошко ) Костић рођен 01.07.1939 преминуо 02.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.04.2014 u 15:00 часова


Роса (Драго) Илић рођен 14.02.1928 преминуо 01.02.2008. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2008 u 15:00 часова


Јованка (Стојан) Марковић рођен 09.02.1962 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 03.09.2001 u 13:00 часова


Лукић (Милан) Сретен рођен 15.02.1935 преминуо 27.09.1935. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.09.1935 u 14:00 часова


Драгица ( Саво ) Бошњак рођен 23.09.1927 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.04.1017 u 15:00 часова